Oslavické oslavování - Když hlas tvoří

Místo konání: Oslavice 18 (u Velkého Meziříčí)

Datum zahájení: 6.7.2013

Datum ukončení: 7.7.2013

Ivana Rea 4.-7.7.proběhne veselý letní tvořivý kurz ve spojení práce s Hlasem a pohybem a s učením se nejrůznějších výtvarných technik. Chcete-li si udělat příjemný prázdninový kreativní pobyt, ozvěte se prosíme včas. Kapacita je omezená do 15 účastníků pro zachování individuálního přístupu.ěěěěě Cena za den kurzu včetně veškeré péče, materiálů, zázemí s dobrým jídlem i ubytováním je 1000 korun.

Kurz bude především prožitkového a tvůrčího charakteru, kdy do jednotlivých technik nebo cvičení budou vloženy terapeutické prvky. Během kurzu se dozvíte o sobě samém, svém těle, dechu, hlasových oporách, představivosti a možnostech hlasu, mnoho informací. Hlasová terapie je úzce spjata s muzikoterapií, pohybovou terapií a dalšími uměleckými terapiemi, proto se můžete těšit na pestrý program.
Kurz je vhodný pro všechny, kdo by chtěli zpívat, ale nemají se zpěvem žádné zkušenosti, ale také pro zpěváky, kteří cítí, že se potřebují vyladit nebo něco nového se dozvědět a samozřejmě pro pedagogy, soc. pracovníky a další, kteří hledají inspiraci.

Cena: 2000,-Kč
Přihlášku a více info najdete na web stránkách: www.tvorive-centrum.cz

Kontaktní informace

Napsat mi můžete buď přes tento formulář nebo na e-mail či telefon uvedené pod ním.

CopyRight 2005-2021 Ivana Rea ©, Design and Develop by Ewebcraft
Bez písemného souhlasu autorky je zakázáno jakýkoliv obsah z těchto stránek kopírovat či stahovat.