Síla ženského kruhu

Místo konání: Žabovřesky (u Českých Budějovic) | Mlýn 130, na konci vesnice

Datum zahájení: 19.7.2013

Datum ukončení: 26.7.2013

Ivana Rea Týden bude zasvěcen ženám každého věku od 15 let výše. Náplní budou různé terapeutické techniky za cílem hlubšího poznání ženské síly a krásy.ěěěěě

Ivana Rea:
"Těším se na setkání plné proměn a souladění duší. Budu vás opět provádět hlasovými a pohybovými technikami, které povedou ke znovuobjevení vašeho hlasu a spontánnosti v pohybu. Setkání bude protkané písněmi a příběhy, které patří ženám."

Hana Rohrbachová:
„Jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o blahodárné cvičení, které pomáhá naladit se na sebe sama a tím nastartovat omlazující proces. A jako odměnu si dopřejeme pod nenásilným vedením blahodárné účinky dotekových, hladivých masáží, které nám mohou pomoci si dopřát v čase, který přicházíme věnovat sobě, doplnění toho, co nás pohladí nejen na těle, ale i na duši."Hana Hikešová:
"Milí přátelé tvořivosti,
je pro mne velkou radostí pracovat svobodně vlastníma rukama. Při tvořivé práci vnímám, jak vyrůstají přímo ze srdce a vše, čeho se takto vědomě dotýkám, se proměňuje v dílo mého života. Není zde moc prostor pro slova. Možná pro básně v obrazech. K propojení sebe sama dochází v tichosti, v ponoření se a radosti z plynutí. Na letním workshopu budeme plynout společně a pocítíme sílu RA-dosti čili dostatku slunce při vytváření několika krás, které nám zůstanou jako připomínka možnosti lidských rukou, jejichž síla pramení v srdci. S pozdravem a pozváním"


Příjezd: 19.7. mezi 17.00 a 18.00, společná večeře, seznamování

Program začíná 20.7. v 9:00, 12:00-15:00 obědová pauza,volno, 15:00-18:00 program, 19:00- 21:00 program

Takto každý den až do 25.7.
26.7. je volno, případně potřebná výpomoc kolem šapita Jaroslava Duška. Večer následuje představení Čtyry dohody.

Strava je domácí vegetariánská. Spaní ve vlastním spacáku na karimatkách.

Celková cena včetně stravy, spaní a vstupenky na večerní představení Čtyry dohody: 3500,-Kč


Přihlášení na mail: zivotnadlani@volny.cz

Přihlášení je platné po zaplacení zálohy 500,-Kč na účet 670100-2207054929/6210 (do zprávy pro příjemce napište své jméno). Je možné zaslat částku celou nebo doplatit na místě nejpozději do 18.00 před začátkem workshopu. Může vám být vystaven paragon. V případě storna z vaší i z naší strany do 12.7. může Vám být zaslaná částka vrácena. Pokud později záloha je nevratná.

S sebou: měkkou obuv nebo teplé ponožky, pohodlné oblečení, karimatka, spacák, oblíbená hračka z dětství, kleště štípačky vítány

Těším se na sdílení, RAdost a sílu kruhu! :-)
Ivana

Kontaktní informace

Napsat mi můžete buď přes tento formulář nebo na e-mail či telefon uvedené pod ním.

CopyRight 2005-2020 Ivana Rea ©, Design and Develop by Ewebcraft
Bez písemného souhlasu autorky je zakázáno jakýkoliv obsah z těchto stránek kopírovat či stahovat.