Muzikoterapeutický workshop - Cesta k vnitřnímu dítěti

Místo konání: Centrum Maitasuna, Ježkova 14, Praha

Datum zahájení: 6.1.2017 od 18:00

Datum ukončení: 8.1.2017 v 16:00

Ivana Rea Během necelých tří dnů se budeme věnovat sami sobě skrze hlas, pohyb, představivost, hravost a různé další tvůrčí činnosti. Nemusíte se obávat kritického hodnocení nebo toho, že nemáte se zpěvem mnoho zkušeností či si myslíte, že zpíváte příšerně. Důležitá je jen vaše chuť jít do toho. Budete překvapeni, jak rychle se váš hlas dokáže "vyloupnout", když mu dáte dostatečný prostor a oporu :-)

POZOR!!! Mám připraveny vánoční poukazy, využijte je jako vánoční dárek pro vaše blízké. ;-) Stačí vyplnit přihlášku a do poznámky připsat "vánoční poukaz".
workshop


Aby bylo možné se každému pečlivě věnovat, je kapacita účastníků omezena. Proto doporučuji přihlášku vyplnit co nejdříve. V ceně 2.500 Kč je zahrnuto lektorné, základní zázemí (sprchy, toalety, rychlovarná konvice, venkovní prostor k relaxaci) a přespání přímo v místě konání - tedy 2 noci na místních matracích ve vlastním spacáku. Celou částku je potřeba zaplatit nejpozději do 04.01.2017 na bankovní účet. Storno poplatky jsou vypsané v přihlášce. (Odkaz na přihlášku naleznete pod nadpisem této akce.)

Po mnohých zkušenostech všem velmi doporučuji neodjíždět z atmosféry vzniklé skupinou ostatních účastníků. Pro započatý proces je velmi efektivní zůstat pohromadě v daném naladění a nevracet se ani na chvíli ke všedním starostem či do jiných míst s odlišným naladěním.

S sebou si vezměte:
přezůvky, teplé ponožky, ručník, hygienické potřeby, spacák, karimatku, příp. deku a polštářek, pokud možno vaši nejoblíbenější hračku z dětství a pamlsky na svačinky dle vaší potřeby

Strava:
V blízkém okolí se nachází různé restaurace (čínská, pizza, a pod..) kde si budete moci vybrat z vegetariánských i masových jídel. Využití těchto hlavních jídel je dobrovolné. Snídaně a svačiny je třeba mít s sebou. Nápoje je možné zakoupit v místě konání, rychlovarná konvice, čaje a káva jsou volně k dispozici.

Časové rozvržení:
pátek 06.
- příjezd nejpozději do 17:30 (uložení věcí do šaten, společná příprava prostoru workshopu)
- v 18:00 oficiální začátek, seznámení, organizace, program (min.do 21:30)

sobota 07.
- snídaně
- 9:00 – 12:00 program (s 20 min. přestávkou)
- oběd, volno
- 14:30 - 18:00 program (dvě 15 min. přestávky)
- večeře
- 19:00 – 20:30 program

neděle 08.
- snídaně
- 9:00 -13.00 program (dvě 15 min. přestávky)
- oběd
- 14:00 – 16:00 prostor pro osobní konzultace, případně volné povídání na různá témata, kdy se vám mohu plně věnovat


V rámci prostoru je i venkovní terasa, takže můžete počítat, že budeme i venku, když bude počasí k tomu.


Těším se nazpívanou! :-)

Kontaktní informace

Napsat mi můžete buď přes tento formulář nebo na e-mail či telefon uvedené pod ním.

CopyRight 2005-2021 Ivana Rea ©, Design and Develop by Ewebcraft
Bez písemného souhlasu autorky je zakázáno jakýkoliv obsah z těchto stránek kopírovat či stahovat.