Experimentální hlasová terapie

Experimentální hlasová terapie

Individuální lekce hlasové experimentální terapie probíhají dle domluvy jakýkoliv den v týdnu v rozmezí od 9:00 do 17:30. Náplní je objevování vašeho autentického hlasu. Naučíte se ho vnímat, citlivě vést a zároveň jak ho posílit. Cvičení probíhají hravou formou a jsou zaměřená na dechová cvičení, artikulaci, rezonance, harmonické cítění a intonaci. Nezáleží na tom, zda nemáte se zpěvem předchozí zkušenosti. Ve většině případů se naučit zpívat lze!

Ivana Rea

Pokud toužíte zpívat a od malička vám říkali, že to neumíte nebo vás nikdo nepodpořil, neváhejte přijít. Mohou přijít i děti od 10 let a výše. Lekce doporučuji i všem, kdo denně hlas používají ve svém zaměstnání, např.učitelům, zpěvákům, přednášejícím, ale i maminkám na mateřské apod. Naučím vás, jak správně dýchat a přirozeně zpívat bez toho, abyste vyvíjeli tlak na hlasivky a docházelo tak k jejich zbytečnému vyčerpání. Se zpěváky můžeme trénovat různé pěvecké techniky a rozšířit možnosti hlasu. To hlavní ale je, že po pár lekcích můžete odcházet s pocitem, že vám váš vlastní zpěv přináší radost a uspokojení.

Jak se objednat?

Můžete se hlásit e-mailem, telefonicky nebo přes kontaktní formulář. Lekce trvají 60 minut. Cena jedné lekce je 600,-Kč a platí se vždy na účet. Navštěvovat je můžete pravidelně nebo nárazově podle vašich potřeb. Je možnost si předplatit několik lekcí nebo zakoupit dárkový poukaz vašim blízkým.

Kde mě najdete?

Adresa: Dobrovodská 53a, České Budějovice nebo B.Smetany 34, České Budějovice

Prostor Dobrovodská, kde bývám jen pondělky, je blízko autobusového i vlakového nádraží (stačí přejít lávku a asi po 100m vlevo narazíte na budovu), pokud jedete autem, dá se parkovat přímo před budovou, případně můžete dojet trolejbusem na zastávku "Pod Lékárnou", kde hned naproti přes silnici budovu najdete.

Prostor Ve smetance je poblíž centra, lze se tam dostat MHD, nejblíž je zastávka Na sadech. Parkování za nízký poplatek je na parkovišti Jírovcova. Jinak se dá parkovat v okolních ulicích, je to ale placené.
Kontaktní informace

Napsat mi můžete buď přes tento formulář nebo na e-mail či telefon uvedené pod ním.

CopyRight 2005-2021 Ivana Rea ©, Design and Develop by Ewebcraft
Bez písemného souhlasu autorky je zakázáno jakýkoliv obsah z těchto stránek kopírovat či stahovat.