Ivana Rea

Životopis v kostce.

Ivana Rea

ZPĚVAČKA

* 13 let hlavní zpěvačkou skupiny Obzor
* 5 let muzikály Jedna noc na Karlštejně a Romeo a Julie
* 4 let hudební skupina Gaia
* 3 roky duo Laudana
* 2 roky hudební spolupráce s J. Braunsteinem (lyra)
* 2 roky hudební spolupráce s A. Pekařovou (harfa)

více než 13 let byla hlavní zpěvačkou skupiny Obzor s velmi širokým záběrem hudebních stylů a žánrů. Dále účinkovala v řadě hudebních uskupeních jako: Vishnu Tattva (indicko-evropský styl), Laudana (s alikvotním zpěvákem Michalem Pustayem), spolupráce s Janem Braunsteinem (stará středověká hudba) a dalších. V letech 2007 až 2011 účinkovala v hlavních rolích muzikálů Jedna noc na Karlštejně (Eliška Pomořanská) a Romeo a Julie (Julie). Učila se mimo jiné pod vedením učitelky plzeňské konzervatoře L. Kotnauerové a hlasové pedagožky DAMU I. Vostárkové.

Ivana Rea

LEKTORKA

* 11 let skupinové muziko-terapeutické workshopy
* 9 let individuální hlasové terapie
* 6 let individuální terapie Cesta (Brandon Bays)
* Individuální muziko-terapie pro chlapce z dětského domova


Ivana Rea

SKLADATELKA

* Hudební CD "Poděkování - hudba na text aramejské modlitby"
* Hudební tvorba pro pětičlennou kapelu Gaia
* Album intuitivního zpěvu "Do nitra emocí"
* Hudební tvorba pro orchestr do nově připravovaného projektu

VYDANÁ CD

Ukázky skladeb si můžete poslechnout kliknutím na zvýrazněné názvy či na ikonu reproduktoru. Po rozkliknutí obrázku alba se vám otevře jeho originální booklet.

01.Prolog 
02.Laudanaukázka
03.Abvúnukázka
04.Nechwej c´vjánach 
05.Hav lan lachmaukázka
06.We-la tachlánn 
07.Metol d´lache 
08.Aramejská modlitbaukázka
09.Gloria 
10.Epilog 
01.Pocit bezpečí 
02.Otevřenost 
03.Obavy 
04.NaplněníNaplnění 
05.Pochopení 
06.Samotaukázka
07.Radost 
08.Vděčnostukázka
09.Zklamání 
10.Nadějeukázka
11.Milování 
12.Odsouzení 
13.Hravost 
14.Bonus 

Novinky a akce

6.11.2018 | KONKURZ na vokalistky

Hledám schopné vokalistky 1., 2. soprán a 1., 2. alt, které mají zkušenosti s vystupováním na pódiu. Na příští rok je plánováno několik koncertů s primárním zaměřením na několikadenní turné po Evropských zemích (preferujeme dlouhodobější spolupráci). Školené hlasy nejsou podmínkou. Vhodné pro sborové a muzikálové zpěvačky a všechny, co aktivně zpívají. Zájemkyně se mohou hlásit nejpozději do konce listopadu na e-mail: rea@ivanarea.cz, ze kterého jim následně bude zaslaná pozvánka na konkurz.

20.5.2018 | Nový projekt intuitivní hudby "Zpívám srdcem"

Rozhodla jsem se už dále nečekat, až se mi někde otevře příležitost zvenčí a že začnu žít svůj sen, a tak ZPÍVÁM! Bez vás, posluchačů, to ale nejde. Proto přišla myšlenka projektu "Zpívám srdcem", kde vás budu intuitivně provázet svým zpěvem. Zvuky a tóny, kterým budete naslouchat umožní vašemu fyzickému tělu cítit se lépe a uzdravovat se. Při každém koncertu se ladím na přítomné posluchače a skrze sebe nechávám proudit potřebné frekvence. Každé vystoupení se nese v duchu nějakého tématu. Tento projekt je také zajímavý tím, že zpívám i v rámci skupin, kde mohu doplnit váš program. Např.jógu, tance, cchi-kung, různé kurzy, které vedete a pokud nevedete, tak stačí, že pozvete min 10 přátel a já přijedu za vámi v rámci jihočeského kraje (výjimky po domluvě).

15.1.2018 | Gaia hledá novou členku!

Pokud jste žena a hrajete na kontrabas nebo cello a jste schopná muzikantka, můžete se stát členkou naší kapely Gaia. Stačí se mi ozvat přes kontaktní formulář. Ukázky tvorby a informace o kapele najdete na www.gaia-music.eu. Neváhejte a ozvěte se co nejdříve ;-)

5.1.2018 | Nový VIDEOROZHOVOR je na světě!

Milí přátelé, už brzy budete moci shlédnout nový videorozhovor o mé životní cestě na novém televizním programu "Natura". Během února ho jdete na mých stránkách nebo facebooku a poběží opakovaně i ve vašich TV.

3.10.2017 | Individuální hlubinná psychoterapie

Od letošního května se můžete opět hlásit na individuální terapie. Většinou doporučuji dvě sezení(není ale podmínkou). Převážně dvouhodinová terapie obsahuje 1)EMOČNÍ CESTU, to je hluboký proces skrze vaše emoční vrstvy k vašemu ZDROJI. A 2)FYZICKOU CESTU, která se zaměřuje do místa v těle, kde je zdravotní problém. Obě sezení vedou k uzdravení vašeho těla na buněčné úrovni i k uzdravení vašich psychických problémů a nežádoucích vzorců chování. V případě jakýchkoli dotazů se na mě kdykoli obraťte. Těším se na vás!

3.10.2017 | Individuální lekce hlasové terapie

Individuální lekce zpěvu jsou tu opět pro vás! Je možné je navštěvovat pravidelně nebo nárazově podle vašich možností. Pokud jste zpěváci či hlas aktivně používáte ve svém zaměstnání, mohu vám pomoci odkrýt váš hlasový potenciál. Pokud toužíte zpívat a od malička vám říkali, že to neumíte nebo vás nikdo nepodpořil, neváhejte přijít.

6.1.2016 | První vystoupení kapely GAIA se blíží!

Milí přátelé konečně si budete moci přijít poslechnout první vystoupení naší dámské kapely GAIA. Uvidíte pětici krásných žen na prknech krumlovského divadla a Jihočeské filharmonie v rámci SONGFESTU. V Krumlově uvádí Jaroslav Dušek, máte se tedy na co těšit. :-)

22.2.2014 | Pozastavení kurzů

Milí přátelé, jednu méně příjemnou novinku pro vás, kterou je pozastavení kurzů a individuálních lekcí, vystřídala velmi krásná novinka, že odcházím opět na mateřskou. Po jejím ukončení vás budu opět informovat. Děkuji za vaši přízeň.

2.1.2014 | Pozvánky na konkurz do nové kapely

Milí přátelé, zvu vás na konkurz do nové kapely. Hledáme ženy či dívky, zkušené hudebnice, které hudba naplňuje. Konkurz proběhne v únoru, přesné termíny a informace budou na mých stránkách vyhlášeny v polovině ledna.

29.5.2013 | Dárek pro ženy

Milé ženy, v nejbližší době se připravuje setkání v kruhu žen první svého druhu. Důvod, proč jsem u zrodu ženského kruhu je ten, že cítím že v ženách je obrovský potenciál který spí a v bezpečném a chápavém prostředí jiných žen ho můžeme znovu objevit. Mým přáním je, abychom si vzájemně pomáhaly k našemu osobnímu růstu ve všech oblastech. Můžeme zapojit svou tvořivost(zpívat, tančit, malovat..), naše životní zkušenosti a budeme mít k dispozici příběhy, které nám poskytuje kniha "Ženy, které běhaly s vlky". Kdo ji znáte, tak víte kolik modrých příběhů a pro ženy důležitých témat se v ní vyskytuje. V konečném důsledku se můžeme stát pro své muže krásnými a sebevědomými ženami a dát jim to co potřebují.;-)

7.11.2010 | Pozastavení činnosti

Milí přátelé, nastal čas, abych si vyzkoušela roli maminky. Vyplývá z toho, že budu muset přerušit na nějakou dobu výuky zpěvu a kurzy. Jakmile se k činnostem vrátím, budu vás o tom informovat. Děkuji za vaši přízeň.

14.3.2009 | Večer muzikálových a operních zpěváků FANTOM OPERY

Tentokrát ve velkém stylu. Vyplnil se mi jeden z mých snů a dostala jsem příležitost si zazpívat se symfonickým orchestrem na benefičním koncertu v pražské Smetanově síni vedle operních a muzikálových hvězd ( P.Vítek, L. Machálková, Vojtek, Šinkorová…). Uslyšíte píseň Pane můj (Z.Barták) z muzikálu Jedna noc na Karlštejně. Budu ráda, když mě přijdete podpořit.

3.5.2008 | Pozvánka na muzikálové představení Romeo a Julie

Letos poprvé v Čechách můžete slyšet světový muzikál, který získal v roce 2002 cenu Grand Prix v Soulu v Jižní Korei. Opět se bude hrát na zámku Hluboká n.Vlt. o letošních letních prázdninách. Tentokrát mě budete moci slyšet a vidět v roli Julie. Držte mi palce! ;-)

20.4.2006 | Pozvánka na muzikálové představení Jedna noc na Karlštejně

Letošní letní prázdniny rozzáří zámek Hluboká nad Vltavou nový muzikál Jedna noc na Karlštejně. Už se nemohu dočkat své první muzikálové role! Vystoupím zde v roli Elišky Pomořanské a Karla IV. bude hrát Aleš Chrt. Budu moc ráda, když mě přijdete podpořit.

9.1.2020 | Maminko,zpívej!

Datum zahájení:
9.1.2020 od 09:30
Datum ukončení:
4.2.2020 v 10:30

Místo:
RC Mamánek, Lanova 53, České Budějovice

O co se jedná:
Kurz pro maminky zaměřený na zpěv a jednoduchý pohyb, kterého se mohou účastnit i vaše malé děti. Probíhá v rodinném centru Mamánek, kde si vaše děti mohou pohrát a zapojit…

16.8.2019 | Hlas a pohyb

Datum zahájení:
16.8.2019 od 13:00
Datum ukončení:
25.8.2019 v 13:00

Místo:
Chorvatsko - Istrie -Poreč

O co se jedná:
Pojeďte s námi na pobytový zájezd u moře s programem, který máme společně se skvělou masérkou a cvičitelkou Janou Soukupovou. Budeme společně cvičit, dělat si masáže, zpívat a hrát...co více si můžeme na dovolené přát?!!! :-))

15.7.2019 | Zážitkový týden s hudbou a pohybem

Datum zahájení:
15.7.2019 od 09:00
Datum ukončení:
19.7.2019 v 14:00

Místo:
RC Mamánek

O co se jedná:
Přijďte si zaskotačit se svými ratolestmi a užít si tak týden o velkých prázdninách. Program je uzpůsoben zajímavě i pro maminky či prarodiče. Cena je 2500,-Kč včetně svačin a obědů. Těšíme se na vás v krásném prostoru RC Mamánek - http://www.rc…

18.5.2019 | 1. Koncert Ivany Rea s orchestrem

Datum a čas:
18.5.2019 od 19:00 do 20:30

Místo:
České Budějovice, kostel Palackého nám.

O co se jedná:
Zvu Vás s velikou RADOSTÍ na 1. koncert, na kterém pokřtíme náš nový orchestr a "Cibulovou hudbu". Tato tvůrčí činnost JE má velká LÁSKA, bez které si nedovedu představit život. Tím, že přijdete, uvidím, že to co…

23.3.2019 | Kurz intuitivního zpěvu

Datum a čas:
23.3.2019 od 10:00 do 17:00

Místo:
České Budějovice

O co se jedná:
Kurz bude zaměřen na intuitivní zpěv, který vás povede k hlubší vnímavosti k vašemu tělu a propojení s ním. Součástí sebepoznávání budou i praktické metody, které vás navedou k vašim ztraceným nebo potlačeným …

22.2.2019 | Koncert "Zpívám srdcem" Ivany Rea

Datum a čas:
22.2.2019 od 19:30 do 20:30

Místo:
Divadlo Kampa, Nosticova 2a, 118 00 Praha 1 - Malá strana

O co se jedná:
Sólový koncert Ivany Rea, kde zazní její autorská hudba. Podrobnosti a vstupenky najdete na: https://www.divadlokampa.cz/program/now-3094c4

1.2.2019 | Koncert Ivany Rea

Datum a čas:
1.2.2019 od 19:00 do 20:15

Místo:
Prachatice, Radniční sál

O co se jedná:
Podrobné informace a možnost zakoupení vstupenky naleznete ZDE.

28.12.2018 | Intuitivní zpěv na téma RODINA

Datum a čas:
28.12.2018 od 19:30 do 20:30

Místo:
Kavárna a čajovna U Lípy, Písecká 36, Vodňany

O co se jedná:
Na tomto koncertu zazní intuitivní zpěv, který vás povede přímo ke kořenům. Téma "Rodina"jsem zvolila, protože vím, jak jsou pro nás důležité vztahy a také jak moc můžeme prací na sobě proměnit vazby tak, abychom byli s našimi nejbližšími šťastní.…

20.12.2018 | KONKURZ do nového orchestru

Datum a čas:
20.12.2018 od 17:00 do 20:00

Místo:
České Budějovice

O co se jedná:
Aktuálně probíhá nábor do nového komorního orchestru zpěvačky a skladatelky Ivany Rea pro nově vznikající originální projekt "hudebních podobenství". Skladby v tomto projektu…

30.11.2018 | Intuitivní zpěv na téma RODINA

Datum a čas:
30.11.2018 od 19:00 do 20:00

Místo:
Kavárna a čajovna U Lípy, Písecká 36, Vodňany

O co se jedná:
Na tomto koncertu zazní intuitivní zpěv, který vás povede přímo ke kořenům. Téma "Rodina"jsem zvolila, protože vím, jak jsou pro nás důležité vztahy a také jak moc můžeme prací na sobě proměnit vazby tak, abychom byli s našimi nejbližšími šťastní.…

26.10.2018 | Intuitivní zpěv na téma RODINA

Datum a čas:
26.10.2018 od 19:00 do 20:00

Místo:
Kavárna a čajovna U Lípy, Písecká 36, Vodňany

O co se jedná:
Na tomto koncertu zazní intuitivní zpěv, který vás povede přímo ke kořenům. Téma "Rodina"jsem zvolila, protože vím, jak jsou pro nás důležité vztahy a také jak moc můžeme prací na sobě proměnit vazby tak, abychom byli s našimi nejbližšími šťastní.…

19.10.2018 | Hlasem, dechem, pohybem...K SOBĚ

Datum zahájení:
19.10.2018 od 16:30
Datum ukončení:
21.10.2018 v 15:00

Místo:
Statek Výštice, Chlumec 30, Olešník

O co se jedná:
Muzikoterapeutický kurz zaměřený na práci s hlasem pro naprosté začátečníky (i ty, kteří si o sobě myslí, že zpívat neumí a nikdy se zpívat nenaučí) i pro zkušené zpěváky. Čekají vás hlasové techniky, tanec a…

22.8.2018 | Koncert "Zpívám Srdcem"

Datum a čas:
22.8.2018 od 19:00 do 21:00

Místo:
Jihočeská filharmonie, Kněžská 411/6, České Budějovice

O co se jedná:
Zvu vás na jedinečný koncert, kde vám poprvé představím svůj projekt léčivých písní, které skládám na základě poselství z původních pohádkových příběhů a legend. To totiž nyní cítím jako své životní poslání, které chci v příštích letech naplňovat.

18.8.2018 | Přednáška Hlas v nás

Datum a čas:
18.8.2018 od 14:00 do 15:30

Místo:
ICM, Zlatá stezka 145, Prachatice (vstup zahradou okolo Štěpánčina parku)

O co se jedná:
V rámci přednášky zazní slova i intuitivní zpěv samotný!:-) Dozvíte se tedy něco o mně a mé cestě, také o zázračné terapii Cesta(B.Bays) a v poslední třetině vám budu…

10.8.2018 | Vystoupení kapely GAIA

Datum a čas:
10.8.2018 od 20:00 do 21:30

Místo:
Borovanské nádvoří zámku, Borovany

O co se jedná:
Pokud se chcete nechat naladit příjemnou hudbou v keltském stylu a okouzlit krásnými ženami, budeme hrát pro vás v Borovanech na nádvoří zámku. Těšíme se na vás!

3.8.2018 | Koncert intuitivní hudby "Zpívám srdcem"

Datum a čas:
3.8.2018 od 19:00 do 20:15

Místo:
Kap Café , Kaplice, Masná 200

O co se jedná:
Další koncert intuitivní hudby proběhne v příjemném domáckém prostředí Kap Café. Přijďte se zaposlouchat do hudby sfér a vyladit frekvence svého těla. Téma, na které budu intuitivně zpívat, bude překvapením pro vás.
Cena vstupného je 150,-Kč.…

13.7.2018 | Vystoupení kapely GAIA

Datum a čas:
13.7.2018 od 17:00 do 18:30

Místo:
kavárna Kap Café, Kaplice, Masná 200, venkovní prostory

O co se jedná:
Konečně odstartovala letní sezóna, kdy si budeme moc s kapelou zahrát. Těšíme se dvojnásob, protože hrát s námi bude naše nová kontrabasistka Lenka Vaňková :-) Pokud máte navíc chuť na luxusní domácí dezerty a kávu, dojeďte za námi právě do…

20.6.2018 | Koncert intuitivní hudby "Zpívám srdcem"

Datum a čas:
20.6.2018 od 19:00 do 20:15

Místo:
Kavárna Ve Skále, Pivovarská 61, Vimperk

O co se jedná:
Moc se těším vůbec na svůj první veřejný koncert intuitivní hudby. Koná se v příjemném prostředí Kavárny Ve Skále. Téma, které jsem si nachystala bude pro vás zároveň překvapením. Cena vstupného je 100,-Kč na osobu. Pokud se ho chcete účastnit, je…

8.6.2018 | Hurá k moři!!! Na Istrii s programem na téma "Hlas a pohyb".

Datum zahájení:
8.6.2018
Datum ukončení:
17.6.2018

Místo:
Chorvatsko - Istrie, Pula

O co se jedná:
Pojeďte s námi na pobytový zájezd na Istrii nedaleko Puly. Budete si moci jak zarelaxovat, tak si i zacvičit, naučit se novým dovednostem jako techniky proti bolestem zad, kloubů a hlavy podle L. Mojžíšové, základy různých masáží (reflexní terapie,…

18.5.2018 | Rituál chůze po ohni "Firewalking"

Datum zahájení:
18.5.2018 od 18:00
Datum ukončení:
20.5.2018 v 14:00

Místo:
Grunt Lovětín, Lovětín 27, Jarošov nad Nežárkou

O co se jedná:
Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na FIREWALKING, neboli přechod přes žhavé uhlí a s ním spojené rytmy a práce s hlasem.

Rituál chůze po ohni (Firewalking) je možné pojmout jako překročení vlastních…

11.4.2018 | Životní cesta

Datum a čas:
11.4.2018 od 18:00 do 21:00

Místo:
Masážní salón Hojivé doteky, U Černé věže 19, České Budějovice

O co se jedná:
Tato inspirující přednáška vznikla ve spolupráci se skvělým mužem, masérem i průvodcem k vašemu zdraví Ing. Lubošem Bártou. Hlavní témata večera budou "Zázračná terapie Cesta", kterou se vám pokusím přiblížit a říci o mnoha jejích přínosech…

3.3.2018 | Přednáška o zázračné terapii "Cesta"

Datum a čas:
3.3.2018 od 18:00 do 19:30

Místo:
Čajovna u sv Mikuláše, Louny

O co se jedná:
Inspirativní přednáška o zázračné metodě, kterou založila žena, co se uzdravila z rakoviny. B. Bays se stala vzorem a nadějí pro mnoho tisíc lidí, kteří se ze svých nemocí uzdravili.

Je možné vyléčit se z rakoviny, chronických…

17.6.2017 | Vystoupení kapely Gaia

Datum a čas:
17.6.2017 od 11:30 do 12:30

Místo:
Náměstí Svornosti, Český Krumlov

O co se jedná:
Nechte v sobě rozproudit novou sílu při poslechu živého vystoupení kapely Gaia. Tentokrát se uvidíme na oblíbeném červnovém krumlovském festivalu "Slavnosti pětilisté růže 2017". Budeme se na vás moc těšit!

2.6.2017 | Přednáška o zázračné terapii "Cesta"

Datum a čas:
2.6.2017 od 09:00 do 12:00

Místo:
Žerotínova 1, České Budějovice (prostory hudební školy Yamaha)

O co se jedná:
Opravdu se lze vyléčit z rakoviny, chronických bolestí, depresí, chronické únavy, nespavosti, ale také z emocionálních problémů, jako např. nízkého sebevědomí, žárlivosti, záchvatů vzteku, úzkosti, bloků, které vás drží zpátky nebo ze závislostí na…

19.5.2017 | Aramejská modlitba

Datum a čas:
19.5.2017 od 18:00 do 19:30

Místo:
Čajovna U sv.Mikuláše, ul.Beneše z Loun 321, Louny

O co se jedná:
Po letech můžete znovu uslyšet autorské dílo "Aramejskou modlitbu" na živo. Bude to opět večer plný zajímavých myšlenek a tvůrčího ducha s Ivanou Rea. Vše se koná v příjemném prostředí lounské čajovny při šálku lahodného čaje, kávy či vína.

13.5.2017 | Koncert Gaia

Datum a čas:
13.5.2017 od 17:00 do 18:00

Místo:
Benešov nad Černou, náměstí

O co se jedná:
Přijďte si poslechnout Gaiu při příležitosti zahájení sezóny v Benešově nad Černou.

21.4.2017 | Koncert - Večery S

Datum zahájení:
21.4.2017 od 19:00

Místo:
Divadlo u kapličky, Husova 622/45

O co se jedná:
Večery S je nová hudební série, jejímž hlavním záměrem je zvát nové hudební talenty, skupiny a písničkáře z jižních Čech, a vytvořit tak prostor pro jejich koncerty na budějovické půdě v Divadle U Kapličky. V rámci těchto večerů vystoupí i kapela…

6.1.2017 | Muzikoterapeutický workshop - Cesta k vnitřnímu dítěti

Datum zahájení:
6.1.2017 od 18:00
Datum ukončení:
8.1.2017 v 16:00

Místo:
Centrum Maitasuna, Ježkova 14, Praha

O co se jedná:
Během necelých tří dnů se budeme věnovat sami sobě skrze hlas, pohyb, představivost, hravost a různé další tvůrčí činnosti. Nemusíte se obávat kritického hodnocení nebo toho, že nemáte se zpěvem mnoho zkušeností či si myslíte, že zpíváte příšerně.…

28.10.2016 | Hlasově-pohybová imaginace - cesta k vnitřnímu dítěti

Datum zahájení:
28.10.2016
Datum ukončení:
30.10.2016

Místo:
Nový svět u Františka, A.Trägera 2653, České Budějovice

O co se jedná:
Jak napovídá název workshopu, během necelých tří dnů se budeme věnovat sami sobě skrze hlas, pohyb, představivost, hravost a různé další tvůrčí činnosti. Nemusíte se obávat kritického hodnocení nebo toho, že nemáte se zpěvem mnoho zkušeností či si…

20.2.2016 | KONCERT GAIY v rámci Songfestu

Datum a čas:
20.2.2016 od 19:00 do 22:00

Místo:
Český Krumlov, Městské divadlo

O co se jedná:
Zveme vás na jedno z prvních vystoupení naší ženské kapely GAIA do Českého Krumlova. Budeme vystupovat v rámci Songfestu, kde se můžete těšit na bohatý program. Přijďte s námi oslavit rok opice!

Vstupenky najdete zde: http://akce…

19.2.2016 | KONCERT GAIY v rámci Songfestu

Datum a čas:
19.2.2016 od 19:00 do 22:00

Místo:
České Budějovice, Jihočeská filharmonie

O co se jedná:
Zveme vás na první vystoupení naší ženské kapely GAIA v rámci Songfestu 2016, který se koná v Českých Budějovicích. Můžete se těšit na bohatý program. Přijďte s námi slavit rok opice!

Vstupenky naleznete zde: http://cbsystem.cz/cz/hudba…

30.5.2015 | Doteky strun

Datum zahájení:
30.5.2015 od 17:00

Místo:
čajovna "U Hrušky", Velké náměstí Prachatice

O co se jedná:
Přijďte se nechat omámit zvukem strun do prachatické čajovny. Bude to pravděpodobně jeden z posledních komorních koncertíků s harfistkou Alenkou Pekařovou. Uslyšíte hudbu z vlastí tvorby, tradiční irské balady a také galicijské písně. Vstupné 80,-Kč…

22.3.2015 | Doteky strun

Datum a čas:
22.3.2015 od 15:00 do 16:00

Místo:
ZŠ Týn nad Vltavou, Žiškova 285, tělocvična

O co se jedná:
S radostí vás zvu na koncertík při 1.ročníku Ezoterického festivalu pod názvem "Doteky strun", který bude po delší odmlce malým připomenutím a zároveň jedním z posledních koncertování s harfistkou a klavíristkou Alenou Pekařovou pouze ve dvou. Hudba…

10.1.2015 | Ženy,které běhají s vlky

Datum a čas:
10.1.2015 od 18:00 do 23:00

Místo:
Měsíčnice, Rudolfov u Č.Budějovic

O co se jedná:
Zdravím vás, milé ženy,
opět je možnost se setkat v kruhu tentokráte v Měsíčnici. Opět budeme objevovat kouzla nového archetypálního příběhu, sdílet a pozorně naslouchat tomu, čím v životě procházíme.

Svačinky a dobroty vezměte…

23.8.2014 | Ženy, které běhají s vlky

Datum a čas:
23.8.2014 od 17:30 do 23:00

Místo:
Radomilice (u Vodňan), louka na okraji vesnice směrem na Dubenec

O co se jedná:
Milé ženy, další setkání proběhne opět v náručí přírody v Radomilicích u Vodňan. Můžete se těšit na sdílení s archetypálními příběhy a pokud byste chtěly program nějakým způsobem obohatit, ozvěte se mi prosím předem a Váš nápad bychom do něj…

20.6.2014 | Ženy, které běhají s vlky

Datum a čas:
20.6.2014 od 17:30 do 22:30

Místo:
Radomilice (u Vodňan), louka na okraji vesnice směrem na Dubenec

O co se jedná:
Milé ženy, začínají nám teplé měsíce, proto se tentokrát setkáme venku v Radomilicích u příjemného hřejivého elementu ohně. I tak se prosím připravte svým oblečením a dekami na větší chlad. Opět s sebou přineste dobroty, případně něco na opečení.…

30.5.2014 | Ženy, které běhají s vlky

Datum a čas:
30.5.2014 od 17:30 do 23:00

Místo:
Radomilice (u Vodňan), louka z kraje vesnice směr Dubenec

O co se jedná:
Milé ženy, začínají nám teplé měsíce, proto se tentokrát setkáme venku v Radomilicích u příjemného hřejivého elementu ohně. I tak se prosím připravte svým oblečením a dekami na větší chlad. Opět s sebou přineste dobroty, případně něco na opečení.…

19.4.2014 | Jako v nebi

Datum a čas:
19.4.2014 od 16:00 do 17:30

Místo:
čajovna Sedmé nebe, Přeštice, Hlávkova 22

O co se jedná:
Přijďte si vychutnat chvíle při něžných éterických či dynamických melodiích do "Sedmého nebe". Na koncertě zazní písně převážně v keltském a středověkém stylu a aramejské modlitby. Uslyšíte písně v rozmanitých jazycích, galicijštině, angličtině,…

14.3.2014 | Hlasová tvořivost - cesta k sobě

Datum a čas:
14.3.2014 od 17:00 do 20:00

Místo:
Jednoty 222, Novosedly nad Nežárkou, okr.Jindřichův Hradec

O co se jedná:
Přijďte tvořivě pracovat se svým hlasem a objevovat jeho možnosti. Kurz obsahuje technické hlasové základy, kde využijeme propojení hlasově a pohybově terapeutických technik a prvků muzikoterapie. S každým odkrytím některé části našeho hlasu,…

1.3.2014 | Hlasová tvořivost - cesta k sobě

Datum a čas:
1.3.2014 od 16:00 do 17:45

Místo:
Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice

O co se jedná:
V rámci ezoterického festivalu Miluj svůj život proběhne hlasový workshop. Jeho náplní bude objevování možností a spontánnosti vlastního hlasového projevu. V našem hlase se promítá vše, co se děje s našimi pocity krátkodobě i dlouhodobě. V našich…

20.2.2014 | Hlas duše

Datum a čas:
20.2.2014 od 18:00 do 20:30

Místo:
Prachatice, Vzdělávací centrum Bezinka, ZŠ Národní

O co se jedná:
Tvořivé objevování možností a spontánnosti vlastního hlasového projevu.
V našem hlase se promítá vše, co se děje s našimi pocity krátkodobě i dlouhodobě. V našich pohybech, dechu a těle zase náš způsob myšlení, vlastnosti, bytí ve všedním…

14.2.2014 | Ženy, které běhají s vlky !!! Termín ZMĚNĚN !!!

Datum a čas:
14.2.2014 od 17:30 do 23:30

Místo:
Zahrada Rudolfov u Českých Budějovic, Měsíčnice

O co se jedná:
Je pro všechny ženy a dívky, které touží poznávat všechny podoby (aspekty) ženy, oslavovat svůj ženský půvab, zatančit si, zazpívat nebo jen být u ohně s jinými ženami. Každá žena může přinést svůj příběh nebo inspiraci v nějaké tvořivé oblasti.…

14.2.2014 | 2. termín KONKURZU do nové kapely

Datum zahájení:
14.2.2014

Místo:
Dům U Beránka, Krajinská, České Budějovice

O co se jedná:
Milé zájemkyně, přijďte na konkurz do nové kapely, která bude vycházet z tradičních, keltských, středověkých ale i současných melodií. Kapela je třeba doplnit o flétnisku(dudačku) a bubenici.
1.kolo proběhne 24.1.2014 v Domě U Beránka v…

24.1.2014 | KONKURZ do nové kapely

Datum zahájení:
24.1.2014

Místo:
Dům U Beránka, Krajinská, České Budějovice

O co se jedná:
Milé zájemkyně, přijďte na konkurz do nové kapely, která bude vycházet z tradičních, keltských, středověkých ale i současných melodií. Kapela je třeba doplnit o flétnisku(dudačku) a bubenici.
1.kolo proběhne 24.1.2014 v Domě U Beránka v…

21.1.2014 | Hlas tvoří - třídílný workshop

Datum a čas:
21.1.2014 od 18:00 do 21:00

Místo:
Vodňany- taneční sál ZUŠ, náměstí

O co se jedná:
Tento třídílný workshop bude obsahovat především hlasové techniky, při kterých se budete moct zdokonalit nejen ve svém hlasovém projevu, ale i uvolnit napjaté části těla,zlepšit dýchání a objevit nové možnosti, jak hlas kreativně a bez zbytečného…

22.12.2013 | Zlaté struny adventu

Datum a čas:
22.12.2013 od 17:00 do 18:30

Místo:
Dům U Beránka, Krajinská, České Budějovice

O co se jedná:
O čtvrtém adventu vás srdečně zveme na příjemný koncert U Beránka s čajem či kávou. Vánoční a trochu středověkou atmosféru přinese zpěvem a bubny Ivana Rea a harfou Alena Pekařová.

18.12.2013 | Vánoční souznění

Datum a čas:
18.12.2013 od 17:00 do 18:30

Místo:
zámek,zrcadlový sál, Zruč nad Sázavou

O co se jedná:
V krásném prostředí zámku ve Zruči nad Sázavou,se koná koncert Vánoční souznění. Zpívá Ivana Rea a hraje harfenistka Alena Pekařová. Těšit se můžete na písně v keltském duchu a písně vánoční.

14.12.2013 | Ženy, které běhají s vlky

Datum a čas:
14.12.2013 od 17:30 do 23:30

Místo:
Zahrada Rudolfov u Českých Budějovic, Měsíčnice

O co se jedná:
Milé ženy,přijďte oslavovat svůj ženský půvab, zatančit si, zazpívat nebo jen být spolu s jinými ženami.ěěěěě Každá žena může přinést svůj příběh nebo inspiraci v nějaké tvořivé oblasti. Hlavními cíli setkávání je oživit každou část naší duše,…

7.12.2013 | Vánoční souznění

Datum a čas:
7.12.2013 od 18:00 do 19:30

Místo:
Čajovna U sv.Mikuláše, Louny

O co se jedná:
Za nádherné vůně a skvělé chuti čaje nebo kávy si můžete přijít poslechnout koncert do milé čajovny U sv. Mikuláše. Zazpívá Ivana Rea a zahraje na harfu Alena Pekařová. Těšit se…

25.10.2013 | Hlasová a pohybová imaginace

Datum zahájení:
25.10.2013 od 17:30
Datum ukončení:
27.10.2013

Místo:
Oslavice (u Velkého Meziřičí)

O co se jedná:
Náplní víkendového kurzu bude objevování možností a spontánnosti vlastního hlasového, pohybového projevu a hlavním tématem bude návrat k vnitřnímu dítěti…ěěěěě V našem hlase se promítá vše, co se děje s našimi pocity krátkodobě i dlouhodobě. V…

19.10.2013 | Ženy, které běhají s vlky

Datum a čas:
19.10.2013 od 18:00 do 23:00

Místo:
Zahrada Rudolfov u Českých Budějovic

O co se jedná:
Je pro všechny ženy a dívky, které touží poznávat všechny podoby (aspekty) ženy, oslavovat svůj ženský půvab, zatančit si, zazpívat nebo jen být u ohně s jinými ženami.ěěěěě Každá žena může přinést svůj příběh nebo inspiraci v nějaké tvořivé oblasti…

18.10.2013 | Pod dotekem strun

Datum a čas:
18.10.2013 od 20:00 do 21:00

Místo:
Poslov u Máchova jezera

O co se jedná:
V rámci Empatického víkendu v Poslově vám zahraje duo Ivana Rea a harfenistka Alena Pekařová. ***

AKTUALIZOVÁNO: Tato akce byla pořadateli odložena na příští rok.

7.10.2013 | BENEFIČNÍ KONCERT

Datum zahájení:
7.10.2013 od 17:00

Místo:
Prachatice - kostel

O co se jedná:
Přijďte svou účastí podpořit novou Montessori školu a školku. V rámci koncertu vystoupí děti ze základní umělecké školy Prachatice a duo zpěv Ivana Rea a harfenistka Alena Pekařová.

27.9.2013 | Hlasová a pohybová imaginace

Datum zahájení:
27.9.2013 od 18:30
Datum ukončení:
29.9.2013

Místo:
Plzeň

O co se jedná:
Náplní víkendového kurzu bude objevování možností a spontánnosti vlastního hlasového, pohybového projevu a hlavním tématem bude návrat k vnitřnímu dítěti…V našem hlase se promítá vše, co se děje s našimi pocity krátkodobě i dlouhodobě. V…

19.9.2013 | KALEIDOSKOP SNIVCŮ - KONCERT

Datum a čas:
19.9.2013 od 19:30 do 21:30

Místo:
Staré Purkrabství - Vyšehrad

O co se jedná:
Přijďte se zasnít za zvuku léčivých alikvótních tónů a též zpěvu a lyry, které zazní v rámci této šňůry koncertů na Pražském znění.

VLASTISLAV MATOUŠEK – shakuhaci, Veronika, Klára a Anežka MATOUŠKOVY – zpěv, duo VOLA VOCE – alikvotní…

19.9.2013 | HLAS V NÁS

Datum a čas:
19.9.2013 od 13:30 do 15:00

Místo:
Staré Purkrabství - Vyšehrad

O co se jedná:
Spontánní hlasový projev může být problém pro mnoho lidí v různých povoláních i osobním životě. Tušíme, jak moc je hlas propojen s našimi emocemi a představivostí? Dokážeme při zpěvu odkrýt svou duši? ěěěěě
V rámci alikvótního festivalu …

30.8.2013 | Ženy, které běhají s vlky

Datum a čas:
30.8.2013 od 18:00 do 22:30

Místo:
Radomilice (loučka na okraji Radomilic, směr Dubenec)

O co se jedná:
Milé ženy a dívky, přijďte oslavit svůj ženský půvab a zatančit si, zazpívat nebo jen být u ohně s jinými ženami. Můžete přinést svůj příběh nebo inspiraci v nějaké tvořivé oblasti. Hlavními cíli setkávání je oživit každou část naší duše, oslavovat…

28.8.2013 | Výroba kantele

Datum zahájení:
28.8.2013 od 18:00
Datum ukončení:
31.8.2013

Místo:
Hájenka U Rybáka | Hájenka U Rybáka, Chlumec 26, cca 8km od Hluboké n. Vlt.

O co se jedná:
Kantele je strunný nástroj, který je často využíván v muzikoterapii i v rámci waldorfských škol. Jeho léčivé účinky ocení nejen děti, ale i dospělí. Tvořivá dílna je vhodná pro všechny, kdo se nebojí práce se dřevem. Program bude doplněn o…

24.8.2013 | Hlas a rytmus v nás s Ivanou Reou a Tomášem Reindlem

Datum a čas:
24.8.2013 od 10:00 do 21:30

Místo:
Žabovřesky | Mlýn 130, na konci vesnice

O co se jedná:
Hlas v nás s Ivanou Reou(dopolední blok) :
Pomocí dechových cviků, muzikoterapeutických a pohybově-terapeutických technik se můžeme dotknout našeho skutečného hlasu. Cílem semináře je posílit dechovou oporu v těle. Dokázat dát hlasu dostatečný…

9.8.2013 | Žena a muž tančí - úvod do stínů pro život ve světle

Datum zahájení:
9.8.2013 od 19:00
Datum ukončení:
11.8.2013

Místo:
Žabovřesky | Mlýn 130, na konci vesnice

O co se jedná:
Náplní víkendového kurzu bude objevování vnitřní ženy a vnitřního muže. Budeme odkrývat jednotlivé dveře do podvědomí a skrze ně sami sebe poznávat mnohem blíže. Součástí bude také práce na spontánnosti vlastního hlasového a pohybového projevu a…

28.7.2013 | Koncert - Pod dotekem strun

Datum a čas:
28.7.2013 od 18:00 do 19:00

Místo:
šapito, louka u Hájenky U Rybáka (mezi Chlumcem a Purkarcem)

O co se jedná:
Přijďte se nechat příjemně naladit za něžných tónů zpěvu a harfy. Zpěvačka Ivana Rea a harfenistka Alena Pekařová vás okouzlí hudbou převážně středověkého ladění. Můžete se těšit na galicijskou, keltskou hudbu, písně Hildegardy von Bingen a písně z…

27.7.2013 | Hlas a rytmy v nás

Datum a čas:
27.7.2013 od 18:30 do 20:00

Místo:
Hájenka U Rybáka | cca 8km od Hluboké n.Vlt, mezi Chlumcem a Purkarcem

O co se jedná:
Náplní kurzu bude objevování možností a spontánnosti vlastního hlasového projevu. Pomocí různých umělecko-terapeutických technik můžeme zvládnout odhalit vlastní pěvecký potenciál. Workshop bude doplněn o jednoduché rytmické hry, při nichž si každý…

19.7.2013 | Síla ženského kruhu

Datum zahájení:
19.7.2013
Datum ukončení:
26.7.2013

Místo:
Žabovřesky (u Českých Budějovic) | Mlýn 130, na konci vesnice

O co se jedná:
Týden bude zasvěcen ženám každého věku od 15 let výše. Náplní budou různé terapeutické techniky za cílem hlubšího poznání ženské síly a krásy.ěěěěě

Ivana Rea:
"Těším se na setkání plné proměn a souladění duší. Budu vás opět…

6.7.2013 | Oslavické oslavování - Když hlas tvoří

Datum zahájení:
6.7.2013
Datum ukončení:
7.7.2013

Místo:
Oslavice 18 (u Velkého Meziříčí)

O co se jedná:
4.-7.7.proběhne veselý letní tvořivý kurz ve spojení práce s Hlasem a pohybem a s učením se nejrůznějších výtvarných technik. Chcete-li si udělat příjemný prázdninový kreativní pobyt, ozvěte se prosíme včas. Kapacita je omezená do 15 účastníků pro…

28.6.2013 | Ženy, které běhají s vlky

Datum a čas:
28.6.2013 od 18:00 do 22:30

Místo:
Radomilice (loučka na okraji Radomilic, směr Dubenec)

O co se jedná:
Milé ženy a dívky, přijďte oslavit svůj ženský půvab a zatančit si, zazpívat nebo jen být u ohně s jinými ženami. Můžete přinést svůj příběh nebo inspiraci v nějaké tvořivé oblasti. Hlavními cíli setkávání je oživit každou část naší duše, oslavovat…

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK...

...a už vám nikdy nic neuteče!

muž žena


Vaše kontakty nikdy nepředávám třetí osobě a nezasílám žádný spam.

Fotogalerie

Muzikály

Koncerty

Workshopy

Lektorské činnosti

Mimo svou pěveckou a skladatelskou kariéru se věnuji skupinám i jednotlivcům při těchto činnostech:

Jsem tu pro vás se svým hlasem a otevřeným srdcem. Sama jsem prošla mnohými těžkými životními situacemi, které jsem ale vzala pro sebe jako výzvu k možnému růstu. Snažím se se všemi dary, co jsem dostala pracovat nejlépe jak dokážu. Za svého největšího učitele tedy považuji život sám - se vším, co přináší.

Workshopy a semináře

Jako lektorka skupin vás budu provázet k vnitřní pravdě, autentičnosti a stabilitě, dokud budete potřebovat. Mé workshopy vám přinesou kus sebepoznání a navedou na cestu k vnitřní proměně. V průběhu vícedenních workshopů je možné dosáhnout proměny vzorců myšlení, a tím dojde k odbourání stále se opakujících nepříjemných stavů či situací ve vašem životě.Lekce zpěvu

Pokud cítíte, že váš hlas a tělo touží po svobodě nebo se chcete zdokonalit v hlasové technice, najdete pro to ve většině workshopů prostor. Jde o to, probudit váš autentický hlas, a také k němu najít vztah. Nezáleží na tom, jestli nemáte se zpěvem žádné zkušenosti, je to naopak pro váš začátek výhodnější.

Jako průvodce na individuálních lekcích zpěvu vás mohu provést k osvobození vašeho hlasu a k jeho probuzení v plné síle. Sami si zvolíte množství návštěv. Jediná dovednost, kterou při lekcích potřebujete, je chuť objevovat něco nového.Terapie "Cesta"

Jako průvodce terapií Cestou vás mohu dovést k hlubšímu sebepoznání, kdo jste a proč máte zdravotní či psychické problémy. Pomohu vám dojít k tomu, jak si můžete pomoci sami a netvořit si dál závislosti. Ukážu vám vaše chybějící aspekty – vaše dobré i stinné stránky a jak s nimi spolupracovat.Kontaktní informace

Napsat mi můžete buď přes tento formulář nebo na e-mail či telefon uvedené pod ním.

CopyRight 2005-2021 Ivana Rea ©, Design and Develop by Ewebcraft
Bez písemného souhlasu autorky je zakázáno jakýkoliv obsah z těchto stránek kopírovat či stahovat.